Typy zakładów i kuponów u bukmachera

Typy zakładów i kuponów u bukmachera

Zakłady bukmacherskie są bardzo popularnym zajęciem, które pozwala poczuć niezwykłą adrenalinę, jak również sprawdzić własne szczęście i wiedzę. Dzięki nim możliwe jest także wzbogacenie się i uzyskanie korzyści materialnych. Jednak, by tego dokonać warto zapoznać się z zasadami obstawiania oraz wszelkimi możliwościami jest dostarczają operatorzy. Jak tworzyć opłacalne kupony? Jakie rodzaje, typy zakładów i kuponów oferują bukmacherzy? Które z nich są najbezpieczniejsze, a które przynoszą największe zyski?

Tworzenie opłacalnych kuponów

By móc cieszyć się wygraną warto uwzględnić kilka ważnych czynników. Jednym z nich jest sama oferta oraz wysokość kursu, który ustala serwis. Specjaliści, którzy opracowali już swój system gry stawiają na wysokie kursy, które po przemnożeniu pozwalają uzyskać wysokie wygrane. Jednocześnie dla znawców są to propozycje dość pewne oraz możliwe do osiągnięcia. Obstawiając dane wydarzenie warto skupić się nie tylko na samym ich wyników. Ostatnio popularnym rozwiązaniem jest przewidywanie ilości rzutów karnych, żółtych kartek czy ilość celnych strzałów w światło bramki.

Korzystnym sposobem gry jest także tworzenie kuponów live, dzięki którym możliwa jest ocena obecnych osiągnięć, formy oraz stylu gry poszczególnych graczy czy całej drużyny. Wiele z nich jest jeszcze bardziej pewne niż kupony przed meczowe.

Typy kuponów bukmacherskich

Gracze mają także możliwość tworzenia różnego rodzaju typów kuponów. Każdy z nich posiada oddzielne zasady działania, jak również określą stawkę czy wygraną. Wśród najbardziej popularnych rodzajów gry można wyróżnić:

  • zakłady solo – to specyficzny rodzaj kuponu, na którym znajduje się tylko jedno zdarzenie. Tego rodzaju los może być zawarty zarówno bezpośrednio przed meczem jak i w trakcje jego trwania. W przypadku celnego wytypowania danej składowej gracz wygrywa określoną sumę. Niespełnienie warunków oznacza przegraną.
  • kupn AKO – kombinacyjny – to najbardziej popularny sposób gry. Na liście znajduje się kilka wydarzeń, których poszczególny kursy należy przez siebie pomnożyć. Końcową sumę wygranej określa iloczyn kursu oraz ustalonej stawki. Wygrana przypada tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie typy są prawidłowe i celne.
    zakłady live – to kupon na których znajdują się jedynie mecze i spotkania aktualne rozgrywane. Większość bukmacherów nie daje możliwości łączenia rozgrywek na żywo z tymi, które dopiero się odbędą.
  • zakład MIX – to kupon, na którym dopuszcza się popełnienie błędu. Jednakże wygrane z tego rodzaju blankietów zazwyczaj są niższe i dla wielu osób mało korzystne. Jest to jednak dobry sposób na rozpoczęcie przygody z bukmacherką bez ryzyka wielkich start i porażki.
Powrót do góry