Liga Polska czy zagraniczna Gdzie jest więcej pewniaków?

Liga Polska czy zagraniczna Gdzie jest więcej pewniaków?

Piłka nożna to sport nieprzewidywany, faworyci potrafią zawodzić w najmniej oczekiwanych momentach, a piłkarze z ławki rezerwowych mogą przesądzać o mistrzowskich tytułach. Są jednak ligi w których niespodzianki zdarzają się stosunkowo rzadko i można na nich sporo zarobić obstawiając u bukmachera. Warunek jest jeden, trzeba być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami oraz posiadać bardzo dużą wiedzę na temat zespołów oraz zawodników.

Liga Polska, a ligi zagraniczne.

Polskie zespoły potrafią napsuć sporo krwi i właściwie wynik większości meczów jest sprawą otwartą. Od kilku lat czołowe miejsce w ligowej tabeli zajmuje Legia Warszawa ale każdy kto uważnie obserwuje każdą kolejkę w naszej rodzimej Ekstraklasie jednym tchem będzie potrafił wymienić mecze w których przytrafiły jej się wstydliwe wpadki. Analizując liczbę przegranych meczów przez drużyny, które zdobywały mistrzowskie tytuły w ostatnich sezonach możne wyciągnąć wniosek, że w Polsce niespodzianek jest więcej niż w innych ligach. Z tego powodu osoby poszukujące tzw. pewniaków powinny albo bardzo uważnie analizować każdą kolejkę co nie jest najłatwiejszym zadaniem albo sprawdzić ofertę obejmującą mecze lig zagranicznych. Oczywiście tam również zdarzają się niespodzianki ale nie tak często jak w Polsce gdzie poziom ekstraklasowych drużyn jest bardzo wyrównany. Być może dobrym pomysłem na wygrane kupony będzie dokładna analiza niższych polskich lig piłkarskich.

Liga hiszpańska, niemiecka, angielska czy włoska?

Jeśli poszukiwacze pewniaków powinni odpuścić sobie Ekstraklasę to jaką ligą warto się zainteresować? Warte obserwacji są przede wszystkim czołowe ligi europejskie, ponieważ najłatwiej można odnaleźć w internecie informacje na ich temat. W lidze hiszpańskiej od lat dominuje Atletico, Real oraz Barcelona. Kursy na zwycięstwa tych dwóch ostatnich drużyn najczęściej nie są za wysokie ale obstawienie Atletico grającego na wyjeździe z ligowym średniakiem z którym zawsze dobrze sobie radzili to już szansa na złapanie ciekawego kursu. W Niemczech sytuacja jest podobna, Bayern to zdecydowany faworyt każdego ligowego starcia ale RB Lipsk już wydaje się ciekawą drużyną do obstawiania. Angielska Premiership to chyba najbardziej wyrównana z czołowych lig w Europie ale jeśli śledzimy ją dokładnie to wiemy jakie zespoły najlepiej sobie radzą np. w pojedynkach na własnym boisku. Z włoską Serie A trzeba uważać, ponieważ często padają w niej remisy ze względu na defensywny styl wielu drużyn.

Podsumowując pewniaka najłatwiej znaleźć w ligach zagranicznych ale pod warunkiem, że na bieżąco śledzimy toczące się rozgrywki piłkarskie.

Powrót do góry