Jak grać u bukmachera?

Jak grać u bukmachera?

Na terenie naszego kraju osoby, które są pełnoletnie, mogą być klientami zakładów bukmacherskich. Często jest to atrakcją dla miłośników sportu, na przykład piłki nożnej. Osoby, które dobrze znają się na piłce nożnej, mogą wzbogacić się dzięki dobrze wytypowanym wynikom spotkań i innym zakładom. W ofercie polskich bukmacherów znajduje się wiele możliwości takich jak na przykład: typowanie zwycięzcy bądź remisu, typowanie dokładnego wyniku, liczba bramek i wiele więcej wariantów. Kupony mogą zawierać różne zdarzenia, jak i być kuponami pojedynczymi. Wszystko jest uzależnione od decyzji gracza.

Jak obstawiać kupony live, by na tym nie stracić?

Na pytanie, jak grać u bukmachera nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Niektóre osoby uwielbiają grę live, podczas gdy inne wolą dokonać analizy zawodników bądź drużyn i po przemyślanym przygotowaniu postawić pieniądze. Ilu graczy tyle jest technik grania. Na pewno warto wiedzieć, że kierowanie się emocjami nigdy nie jest rozsądne. Emocje mogą naprawdę ponieść podczas obstawiania na żywo. Tam, gdzie istnieje możliwość wzbogacenia się w ciągu kilku sekund od postawienia pieniędzy, emocje mogą sięgać zenitu. Jeżeli w danym momencie wygrana była o włos, ale jednak przechodzi koło nosa, często u graczy pojawia się chęć odegrania się. Nie jest to właściwe rozwiązanie. Kierowanie się emocjami może spowodować łatwą utratę salda. Dobrze decydując się na grę live ustalić sobie limit kwotowy, którego się nie przekracza. Dobrze jest, gdy limit dotyczy zarówno największej możliwej straty w stosunku do początkowego salda, jak i kwoty, po której osiągnięciu kończymy grę. Dla przykładu można ustalić, że podczas sesji live, nie możemy zejść poniżej 50% początkowego salda, ani kontynuować gry, gdy na koncie pojawi się początkowe saldo wraz z 250% początkowego salda. Limit dolny i limit górny sprawia, że gracz kontroluje siebie i swoją grę. Realizowanie tego typu założeń wymaga dyscypliny, ale jest niezwykle przydatne podczas obstawiania kuponów na żywo.

Jak obstawiać kupony przed meczem, aby grać skutecznie?

Właściwa analiza spotkań jest ważna przed postawieniem kuponu. Przede wszystkim nie warto kierować się wysokością kursów. Nie warto również decydować się na obstawianie sportów, o których nie ma się pojęcia. Warto obstawiając na przykład piłkę nożną decydować się na konkretne ligi, które śledzimy. Dzięki temu mamy spore rozeznanie, która z drużyn na przykład może zaskoczyć w danym sezonie. Obserwowanie konkretnej ligi z nastawieniem na obstawianie spotkań sprawia, że transmisje meczów są dla nas jeszcze ciekawsze. Kolejną wskazówką może być, aby decydując się na kupony AKO nie podbijać kursu kuponu. Czasami zdarza się, że gracze dodają jakieś wydarzenie nieco na siłę i powoduje to przegraną.

Powrót do góry